Agenda

reageer als eerstzo 10 jan 2016

Agenda januari

De uitgaans- en evenementenkalender van januari 2016, samengesteld door Dordrecht Marketing. Meer informatie: www.centrumdordrecht.nl/evenementen.

 

Het is slegts kindergoet

Het is slegts kindergoet

Het Dordts Patriciërshuis – Museum aan de Maas
wo 1 juli t/m do 30 juni

Klein!

Klein!

Huis van Gijn
vr 3 juli t/m zo 3 juli

Grow Up!

Grow Up!

Nationaal Onderwijsmuseum
za 11 juli t/m vr 1 juli

Lang Leve de Collectie!

Lang Leve de Collectie!

Dordrechts Museum
zo 18 oktober t/m zo 21 februari

Van de kunst en de rand

Van de kunst en de rand

Dordrechts Museum
zo 18 oktober t/m zo 21 februari

Kaiyo Maru

Kaiyo Maru

Het Hof van Nederland
za 31 oktober t/m za 26 maart

Take pART!

Take pART!

Dordrechts Museum
vr 1 januari t/m za 31 december

Publieke Werken

Publieke Werken

Cinema The Movies
do 7 januari t/m vr 15 januari

The Hunger Games: Mockingjay - Part 2 3D

The Hunger Games: Mockingjay – Part 2 3D

Cinema The Movies
do 7 januari t/m vr 15 januari

Spectre

Spectre

Cinema The Movies
do 7 januari t/m vr 15 januari

Bridge of Spies

Bridge of Spies

Cinema The Movies
do 7 januari t/m vr 15 januari

Suffragette

Suffragette

Cinema The Movies
do 7 januari t/m vr 15 januari

Snoopy en Charlie Brown: De Peanuts Film 3D

Snoopy en Charlie Brown: De Peanuts Film 3D

Cinema The Movies
do 7 januari t/m vr 15 januari

Star Wars: The Force Awakens 3D

Star Wars: The Force Awakens 3D

Cinema The Movies
do 7 januari t/m vr 15 januari

Mannenharten 2

Mannenharten 2

Cinema The Movies
do 7 januari t/m vr 15 januari

Dummie de Mummie en de Sfinx van Shakaba

Dummie de Mummie en de Sfinx van Shakaba

Cinema The Movies
do 7 januari t/m vr 15 januari

The Good Dinosaur 3D (NL)

The Good Dinosaur 3D (NL)

Cinema The Movies
do 7 januari t/m vr 15 januari

Carol

Carol

Cinema The Movies
do 7 januari t/m vr 15 januari

Fashion Chicks

Fashion Chicks

Cinema The Movies
do 7 januari t/m vr 15 januari

The Hateful Eight

The Hateful Eight

Cinema The Movies
do 7 januari t/m vr 15 januari

Joy

Joy

Cinema The Movies
do 7 januari t/m vr 15 januari

Daantje Live

Daantje Live

Daantje Food & Drinks
za 9 januari van 15:30 tot 17:30

De Bruiloft van Figaro – Mozart

De Bruiloft van Figaro – Mozart

Schouwburg Kunstmin – Ketel 1 Energiehuis
za 9 januari van 19:00 tot 00:00

Theater Utrecht – Een soort Hades

Theater Utrecht – Een soort Hades

Schouwburg Kunstmin
za 9 januari van 20:15 tot 00:00

Sven Ratzke – Starman

Sven Ratzke – Starman

Schouwburg Kunstmin – Machine 3 Energiehuis
za 9 januari van 20:30 tot 00:00

Sabrina Starke

Sabrina Starke

Poppodium Bibelot
za 9 januari van 20:30 tot 00:00

Eddy & the Ethiopians

Eddy & the Ethiopians

Jazzpodium DJS
za 9 januari van 20:30 tot 00:00

Band Boost Voorronde 2

Band Boost Voorronde 2

Popcentrale Dordrecht
za 9 januari van 20:30 tot 00:00

The Playground

The Playground

Poppodium Bibelot
za 9 januari van 22:00 tot 03:45

Camerata RCO – Koffieconcert

Camerata RCO – Koffieconcert

Schouwburg Kunstmin – Ketel 1 Energiehuis
zo 10 januari van 11:00 tot 00:00

Andreas Denk – Buurman in de Winter (5+)

Andreas Denk – Buurman in de Winter (5+)

Schouwburg Kunstmin
zo 10 januari van 14:00 tot 00:00

Amber Arcades

Amber Arcades

Poppodium Bibelot
zo 10 januari van 20:00 tot 00:00

'Keep on rockin' in a free world'!

‘Keep on rockin’ in a free world’!

Poppodium Bibelot
vr 15 januari van 19:30 tot 00:00

Oplaadpop

Oplaadpop

Poppodium Bibelot
vr 15 januari van 19:30 tot 00:00

Calefax 30 jaar!

Calefax 30 jaar!

Schouwburg Kunstmin – Ketel 1 Energiehuis
vr 15 januari van 20:00 tot 00:00

Woodstock The Story

Woodstock The Story

Schouwburg Kunstmin
vr 15 januari van 20:15 tot 00:00

ISH - FunkISH

ISH – FunkISH

Schouwburg Kunstmin – Machine 3 Energiehuis
vr 15 januari van 20:30 tot 00:00

Virtuele Whiskyreis Glenfiddich

Virtuele Whiskyreis Glenfiddich

Schouwburg Kunstmin
vr 15 januari van 20:30 tot 00:00

Blues Jamsessie

Blues Jamsessie

Jazzpodium DJS
vr 15 januari van 21:30 tot 00:00

Ramspoed: Ramphonica in Rosso

Ramspoed: Ramphonica in Rosso

Poppodium Bibelot
za 16 januari van 19:00 tot 00:00

Sevenation & 80's 90's 00's

Sevenation & 80’s 90’s 00’s

Podium Dolhuis
za 16 januari van 20:00 tot 00:00

Leopold Witte en Helge Slikker - Oeroeg

Leopold Witte en Helge Slikker – Oeroeg

Schouwburg Kunstmin
za 16 januari van 20:15 tot 00:00

Martijn van Iterson Quartet

Martijn van Iterson Quartet

Jazzpodium DJS
za 16 januari van 20:30 tot 00:00

Wijn & Spijs Tour

Wijn & Spijs Tour

Verschillende horeca
zo 17 januari van 12:00 tot 17:00

Groove Central

Groove Central

Jazzpodium DJS
zo 17 januari van 14:30 tot 00:00

Othello (9 - 13 jaar)

Othello (9 – 13 jaar)

Kindertheater Marjolijn
zo 17 januari van 15:00 tot 00:00

Black Slate

Black Slate

Poppodium Bibelot
vr 22 januari van 20:00 tot 00:00

Conny Janssen Danst – I’m Here & Album Familiar

Conny Janssen Danst – I’m Here & Album Familiar

Schouwburg Kunstmin
vr 22 januari van 20:15 tot 00:00

Memphis Maniacs (uitverkocht)

Memphis Maniacs (uitverkocht)

Poppodium Bibelot
vr 22 januari van 20:30 tot 00:00

Trouble No More

Trouble No More

Jazzpodium DJS
vr 22 januari van 21:30 tot 00:00

StarkLinnemann project

StarkLinnemann project

Schouwburg Kunstmin – Ketel 1 Energiehuis
za 23 januari van 20:00 tot 00:00

Will & The People (UK)

Will & The People (UK)

Poppodium Bibelot
za 23 januari van 20:00 tot 00:00

Roos van Erkel, Jim Bakkum e.a. – Het meisje met het rode haar

Roos van Erkel, Jim Bakkum e.a. – Het meisje met het rode haar

Schouwburg Kunstmin
za 23 januari van 20:15 tot 00:00

Female Economy – Gesluierde monologen

Female Economy – Gesluierde monologen

Schouwburg Kunstmin
za 23 januari van 20:30 tot 00:00

Ilja Reijngoud Quartet

Ilja Reijngoud Quartet

Jazzpodium DJS
za 23 januari van 20:30 tot 00:00

Dordrecht Loves House Classics

Dordrecht Loves House Classics

Podium Dolhuis
za 23 januari van 22:00 tot 05:00

Off The Hook

Off The Hook

Poppodium Bibelot
za 23 januari van 23:00 tot 02:30

Theater Terra – Raad eens hoeveel ik van je hou (4+)

Theater Terra – Raad eens hoeveel ik van je hou (4+)

Schouwburg Kunstmin
zo 24 januari van 14:00 tot 00:00

Kunstmin’s Lazy Sunday

Kunstmin’s Lazy Sunday

Schouwburg Kunstmin
zo 24 januari van 15:00 tot 00:00

Caribbean Winterbreak

Caribbean Winterbreak

BRUT Burger Bar
zo 24 januari van 16:00 tot 20:00

Siberian Meat Grinder (RU)

Siberian Meat Grinder (RU)

Poppodium Bibelot
ma 25 januari van 19:30 tot 00:00

TEDx Dordrecht

TEDx Dordrecht

Schouwburg Kunstmin
wo 27 januari van 17:00 tot 00:00

Paulien Cornelisse – Maar ondertussen

Paulien Cornelisse – Maar ondertussen

Schouwburg Kunstmin
do 28 januari van 20:15 tot 00:00

Marc Klein Essink, Oda Spelbos e.a. – Eline Vere

Marc Klein Essink, Oda Spelbos e.a. – Eline Vere

Schouwburg Kunstmin
vr 29 januari van 20:15 tot 00:00

Anna Rune, Polly Anna

Anna Rune, Polly Anna

Poppodium Bibelot
vr 29 januari van 20:30 tot 00:00

Sugar Boy & The Sinners

Sugar Boy & The Sinners

Jazzpodium DJS
vr 29 januari van 21:30 tot 00:00

Maas Theater en Dans – Alice in Wonderland (8+)

Maas Theater en Dans – Alice in Wonderland (8+)

Schouwburg Kunstmin
za 30 januari van 19:00 tot 00:00

Herman Brock Jr.

Herman Brock Jr.

Poppodium Bibelot
za 30 januari van 20:00 tot 00:00

Soul! Soul! Soul!

Soul! Soul! Soul!

Jazzpodium DJS
za 30 januari van 20:30 tot 00:00

Fluister: Bruno Sanfilippo (ARG) & Bruno Bavota (IT)

Fluister: Bruno Sanfilippo (ARG) & Bruno Bavota (IT)

Poppodium Bibelot
za 30 januari van 20:30 tot 00:00

BRUT SOUNDS

BRUT SOUNDS

BRUT Food & Wine Bar
za 30 januari van 21:00 tot 01:00

Superstijl

Superstijl

Poppodium Bibelot
za 30 januari van 22:00 tot 03:00

Swingende dans- en jazzmiddag

Swingende dans- en jazzmiddag

Art & Dining
zo 31 januari van 13:00 tot 16:30

Het Filiaal Theatermakers – Tomte, een winters concert (4+)

Het Filiaal Theatermakers – Tomte, een winters concert (4+)

Schouwburg Kunstmin
zo 31 januari van 14:00 tot 00:00

Cancer Bats (CAN)

Cancer Bats (CAN)

Poppodium Bibelot
zo 31 januari van 19:30 tot 00:00

Geef een reactie