Agenda

reageer als eerstdo 5 nov 2015

Agenda november

De uitgaans- en evenementenkalender van november 2015, samengesteld door Dordrecht Marketing. Meer informatie: www.centrumdordrecht.nl/evenementen.

Het is slegts kindergoet

Het is slegts kindergoet

Het Dordts Patriciërshuis – Museum aan de Maas
wo 1 juli t/m do 30 juni

Klein!

Klein!

Huis van Gijn
vr 3 juli t/m zo 17 januari

Grow Up!

Grow Up!

Nationaal Onderwijsmuseum
za 11 juli t/m vr 1 juli

Tom de Joode - Adam de Canne - Freddy Swart

Tom de Joode – Adam de Canne – Freddy Swart

Galerie Via Lumina
za 5 september t/m za 7 november

Enrico Ingenito en Hans Keuls

Enrico Ingenito en Hans Keuls

Galerie de Compagnie
zo 27 september t/m do 19 november

Lang Leve de Collectie!

Lang Leve de Collectie!

Dordrechts Museum
zo 18 oktober t/m zo 21 februari

Van de kunst en de rand

Van de kunst en de rand

Dordrechts Museum
zo 18 oktober t/m zo 21 februari

Hoe Rotter Ut Wordt

Hoe Rotter Ut Wordt

Stichting Beeldende Kunst
vr 23 oktober t/m do 24 december

Kaiyo Maru

Kaiyo Maru

Het Hof van Nederland
za 31 oktober t/m za 26 maart

Salon der leden

Salon der leden

Teekengenootschap Pictura
za 31 oktober t/m zo 20 december

Nederland Leest

Nederland Leest

Bibliotheek AanZet
zo 1 november t/m ma 30 november

Chantal Chapelle

Chantal Chapelle

Galerie Blom
zo 1 november t/m do 31 december

Het tinnen soldaatje (4+)

Het tinnen soldaatje (4+)

Poppentheater Damiët van Dalsum
wo 4 november 15:00 t/m wo 30 december 16:00

Pan 3D (OV, NL)

Pan 3D (OV, NL)

Cinema The Movies
do 5 november t/m vr 13 november

Hotel Transylvania 2 (3D)

Hotel Transylvania 2 (3D)

Cinema The Movies
do 5 november t/m vr 13 november

Youth - La Giovinezza

Youth – La Giovinezza

Cinema The Movies
do 5 november t/m vr 13 november

De Club van Sinterklaas & De Verdwenen Schoentjes

De Club van Sinterklaas & De Verdwenen Schoentjes

Cinema The Movies
do 5 november t/m vr 4 december

Invasion Of The Body Snatchers

Invasion Of The Body Snatchers

Cinema The Movies
do 5 november t/m vr 13 november

The Martian 3D

The Martian 3D

Cinema The Movies
do 5 november t/m vr 13 november

Holland, Natuur in de Delta

Holland, Natuur in de Delta

Cinema The Movies
do 5 november t/m vr 13 november

45 Years

45 Years

Cinema The Movies
do 5 november t/m vr 13 november

De Sneeuwkoningin 2 3D

De Sneeuwkoningin 2 3D

Cinema The Movies
do 5 november t/m vr 13 november

Binnenstebuiten (3D)

Binnenstebuiten (3D)

Cinema The Movies
do 5 november t/m vr 13 november

He Named Me Malala

He Named Me Malala

Cinema The Movies
do 5 november t/m vr 20 november

Spectre

Spectre

Cinema The Movies
do 5 november t/m vr 27 november

Straight Outta Compton

Straight Outta Compton

Cinema The Movies
do 5 november t/m vr 13 november

Son of Saul

Son of Saul

Cinema The Movies
do 5 november t/m vr 13 november

Spectre

Spectre

Cinema The Movies
vr 6 november t/m vr 13 november

NTjong – Het schaap Veronica (6+)

NTjong – Het schaap Veronica (6+)

Schouwburg Kunstmin
vr 6 november van 19:00 tot 00:00

FRIS

FRIS

Podium Dolhuis
vr 6 november van 19:30 tot 00:30

Friends on Friday XL Edition

Friends on Friday XL Edition

Art & Dining
vr 6 november van 20:00 tot 01:00

ToBe gaat Vreemd met Rosan van der Zee

ToBe gaat Vreemd met Rosan van der Zee

De Vreemde Eend
vr 6 november van 20:00 tot 23:00

Douwe Bob (uitverkocht)

Douwe Bob (uitverkocht)

Poppodium Bibelot
vr 6 november van 20:30 tot 00:00

Golden Palace - Seksbom

Golden Palace – Seksbom

Schouwburg Kunstmin – Machine 3 Energiehuis
vr 6 november van 20:30 tot 00:00

TenTemPiés

TenTemPiés

Poppodium Bibelot
vr 6 november van 20:30 tot 00:00

DJ Cafe

DJ Cafe

Popcentrale Dordrecht
vr 6 november van 20:30 tot 00:00

Kris Pohlmann

Kris Pohlmann

Jazzpodium DJS
vr 6 november van 21:30 tot 00:00

Mega Hollands

Mega Hollands

Kazerne Dordrecht
vr 6 november van 22:00 tot 04:30

De Buurtsuper

De Buurtsuper

Poppodium Bibelot
vr 6 november van 23:00 tot 03:30

Gilgamesj en het schrift

Gilgamesj en het schrift

Nationaal Onderwijsmuseum
za 7 november van 11:00 tot 12:00

Rondleiding Gezichten op Dordrecht

Rondleiding Gezichten op Dordrecht

Dordrechts Museum
za 7 november van 14:30 tot 00:00

Live Optreden: Giant Chicken

Live Optreden: Giant Chicken

Daantje Food & Drinks
za 7 november van 15:30 tot 17:00

Kwartfinale Grote Prijs van Nederland

Kwartfinale Grote Prijs van Nederland

Poppodium Bibelot
za 7 november van 19:00 tot 00:00

Caribische dansen voor piano – Marcel Worms en Jan Brokken

Caribische dansen voor piano – Marcel Worms en Jan Brokken

Schouwburg Kunstmin – Ketel 1 Energiehuis
za 7 november van 20:00 tot 00:00

Matteo van der Grijn, Loes Haverkort e.a. – Fatal Attraction

Matteo van der Grijn, Loes Haverkort e.a. – Fatal Attraction

Schouwburg Kunstmin
za 7 november van 20:15 tot 00:00

Johan Goossens

Johan Goossens

Schouwburg Kunstmin
za 7 november van 20:30 tot 00:00

Groeten uit Dordt

Groeten uit Dordt

Popcentrale Dordrecht
za 7 november van 20:30 tot 00:00

Jo Sarah

Jo Sarah

Jazzpodium DJS
za 7 november van 20:30 tot 00:00

Urban Heath + 80's 90's 00's

Urban Heath + 80’s 90’s 00’s

Podium Dolhuis
za 7 november van 23:00 tot 00:00

De Sluwe Vos

De Sluwe Vos

Poppodium Bibelot
za 7 november van 23:00 tot 04:30

Off The Hook

Off The Hook

Poppodium Bibelot
za 7 november van 23:00 tot 02:30

Iron man & Iron maiden: bodybuilding wedstrijd

Iron man & Iron maiden: bodybuilding wedstrijd

Schouwburg Kunstmin
zo 8 november van 12:00 tot 00:00

Jeugdtheaterworkshop (8+)

Jeugdtheaterworkshop (8+)

Schouwburg Kunstmin
zo 8 november van 12:45 tot 00:00

Instaprondleiding KLEIN!

Instaprondleiding KLEIN!

Huis van Gijn
zo 8 november van 13:30 tot 00:00

Kwatta en Gnaffel – Perenbomen bloeien wit (8+)

Kwatta en Gnaffel – Perenbomen bloeien wit (8+)

Schouwburg Kunstmin
zo 8 november van 14:00 tot 00:00

Giphart en Faassen eren Dordrecht met hun werk

Giphart en Faassen eren Dordrecht met hun werk

Dordrechts Museum
zo 8 november van 15:30 tot 00:00

Rock'n Ronnie

Rock’n Ronnie

The Mood
zo 8 november van 17:00 tot 00:00

B-Brave

B-Brave

Poppodium Bibelot
zo 8 november van 18:00 tot 00:00

Kunstmin Live met Vincent Mentzel

Kunstmin Live met Vincent Mentzel

Schouwburg Kunstmin
wo 11 november van 20:00 tot 00:00

The Lobster

The Lobster

Cinema The Movies
do 12 november t/m vr 20 november

Sven Hammond

Sven Hammond

Poppodium Bibelot
do 12 november van 20:00 tot 00:00

Cirque Stiletto met Karin Bloemen

Cirque Stiletto met Karin Bloemen

Schouwburg Kunstmin
do 12 november van 20:15 tot 00:00

Orgel Vreten en Het Zuidelijk Toneel – En de ander

Orgel Vreten en Het Zuidelijk Toneel – En de ander

Schouwburg Kunstmin – Machine 3 Energiehuis
do 12 november van 20:30 tot 00:00

Muzikantencafé

Muzikantencafé

Popcentrale Dordrecht
do 12 november van 20:30 tot 00:00

Afscheidstournee Emmy Verhey

Afscheidstournee Emmy Verhey

Schouwburg Kunstmin – Machine 3 Energiehuis
vr 13 november van 20:00 tot 00:00

Scotch: Album release party

Scotch: Album release party

Poppodium Bibelot
vr 13 november van 20:00 tot 00:00

ToBe gaat Vreemd met Sigrid Dielhoff en Nina Lorenz

ToBe gaat Vreemd met Sigrid Dielhoff en Nina Lorenz

De Vreemde Eend
vr 13 november van 20:00 tot 23:00

Cirque Stiletto met Karin Bloemen

Cirque Stiletto met Karin Bloemen

Schouwburg Kunstmin
vr 13 november van 20:15 tot 00:00

Rayen Panday - Vrijspraak

Rayen Panday – Vrijspraak

Schouwburg Kunstmin
vr 13 november van 20:30 tot 00:00

Darwin Deez (US)

Darwin Deez (US)

Poppodium Bibelot
vr 13 november van 20:30 tot 00:00

Metal Night

Metal Night

Popcentrale Dordrecht
vr 13 november van 20:30 tot 00:00

Let's dance against cancer

Let’s dance against cancer

Podium Dolhuis
vr 13 november van 20:30 tot 01:00

PRET!

PRET!

Merz Dordrecht
vr 13 november van 20:30 tot 00:00

Frok

Frok

Jazzpodium DJS
vr 13 november van 21:30 tot 00:00

De Buurtsuper

De Buurtsuper

Poppodium Bibelot
vr 13 november van 23:00 tot 03:30

Intocht Sinterklaas

Intocht Sinterklaas

Wolwevershaven
za 14 november van 11:30 tot 16:00

David Middendorp – Blue Technology

David Middendorp – Blue Technology

Schouwburg Kunstmin
za 14 november van 20:15 tot 00:00

Veenfabriek / Wim T. Schippers – Hoogwater voorheen laagwater

Veenfabriek / Wim T. Schippers – Hoogwater voorheen laagwater

Schouwburg Kunstmin – Machine 3 Energiehuis
za 14 november van 20:30 tot 00:00

Coal Harbour Sextet

Coal Harbour Sextet

Jazzpodium DJS
za 14 november van 20:30 tot 00:00

AvanHard

AvanHard

Podium Dolhuis
za 14 november van 23:00 tot 04:00

Gilgamesj. Superheld!

Gilgamesj. Superheld!

Schouwburg Kunstmin – Machine 3 Energiehuis
zo 15 november t/m za 21 november

MuseumJeugdUniversiteit: Kan je kleine neefje dit ook?

MuseumJeugdUniversiteit: Kan je kleine neefje dit ook?

Dordrechts Museum
zo 15 november van 11:30 tot 12:30

Amusetour Dordrecht

Amusetour Dordrecht

Binnenstad Dordrecht
zo 15 november van 12:00 tot 17:00

Blow!

Blow!

Jazzpodium DJS
zo 15 november van 14:30 tot 00:00

Dordrecht Songwriters Circle

Dordrecht Songwriters Circle

Popcentrale Dordrecht
zo 15 november van 15:30 tot 00:00

BRUT GOES WILD

BRUT GOES WILD

BRUT Burger Bar
zo 15 november van 16:00 tot 20:00

Different Shades of Blues

Different Shades of Blues

The Mood
zo 15 november van 17:00 tot 00:00

Muzikantencafé

Muzikantencafé

Popcentrale Dordrecht
zo 15 november van 20:00 tot 00:00

Sinterklaashuis

Sinterklaashuis

Wijnstraat 160
di 17 november t/m vr 4 december

The Hunger Games: Mockingjay - Part 2 3D

The Hunger Games: Mockingjay – Part 2 3D

Cinema The Movies
wo 18 november t/m vr 27 november

Jazz Trio Nick McGuire

Jazz Trio Nick McGuire

Schouwburg Kunstmin – Ketel 1 Energiehuis
wo 18 november van 12:30 tot 00:00

Uitreiking Picturaprijs

Uitreiking Picturaprijs

Teekengenootschap Pictura
do 19 november van 20:00 tot 23:00

Hallo Venray

Hallo Venray

Poppodium Bibelot
do 19 november van 20:00 tot 00:00

Thom van der Kooij

Thom van der Kooij

Podium Dolhuis
do 19 november van 20:00 tot 00:00

ToBe gaat Vreemd met Pretty Good Girl

ToBe gaat Vreemd met Pretty Good Girl

De Vreemde Eend
vr 20 november van 20:00 tot 23:00

Monteverdi’s Mariavespers

Monteverdi’s Mariavespers

Augustijnenkerk
vr 20 november van 20:00 tot 00:00

Eric van Sauers - Ontroert

Eric van Sauers – Ontroert

Schouwburg Kunstmin
vr 20 november van 20:15 tot 00:00

DOX / Maas Theater en Dans – 100% SELFMADE

DOX / Maas Theater en Dans – 100% SELFMADE

Schouwburg Kunstmin – Machine 3 Energiehuis
vr 20 november van 20:30 tot 00:00

Fahd Larhzaoui - Schijn

Fahd Larhzaoui – Schijn

Schouwburg Kunstmin
vr 20 november van 20:30 tot 00:00

Gare Du Nord

Gare Du Nord

Poppodium Bibelot
vr 20 november van 20:30 tot 00:00

Mojo Man

Mojo Man

Poppodium Bibelot
vr 20 november van 20:30 tot 00:00

Dr Justice & The Smooth Operators

Dr Justice & The Smooth Operators

Popcentrale Dordrecht
vr 20 november van 20:30 tot 00:00

Blues Jamsessie voor wie durft

Blues Jamsessie voor wie durft

Jazzpodium DJS
vr 20 november van 21:30 tot 00:00

Kinderworkshop KLEIN! Bouw mee aan een MEGA poppenhuis

Kinderworkshop KLEIN! Bouw mee aan een MEGA poppenhuis

Huis van Gijn
za 21 november van 14:30 tot 00:00

Roy Donders – Glitter en Glamourtour

Roy Donders – Glitter en Glamourtour

Schouwburg Kunstmin
za 21 november van 20:15 tot 00:00

Carmina Burana van Cark Orff

Carmina Burana van Cark Orff

Augustijnenkerk
za 21 november van 20:15 tot 00:00

Flying Fish Festival

Flying Fish Festival

Popcentrale Dordrecht
za 21 november van 20:30 tot 00:00

Polder

Polder

Jazzpodium DJS
za 21 november van 20:30 tot 00:00

40UP

40UP

Poppodium Bibelot
za 21 november van 21:00 tot 00:00

Roy Donders Afterparty

Roy Donders Afterparty

Schouwburg Kunstmin
za 21 november van 22:30 tot 00:00

Club Merz Glow Edition

Club Merz Glow Edition

Merz Dordrecht
za 21 november van 22:30 tot 04:00

Jumanji

Jumanji

Podium Dolhuis
za 21 november van 23:00 tot 04:00

Tour de Salon

Tour de Salon

Teekengenootschap Pictura
zo 22 november

Rondleiding Hedendaagse Kunst

Rondleiding Hedendaagse Kunst

Dordrechts Museum
zo 22 november van 14:30 tot 00:00

Kunstmin’s Lazy Sunday

Kunstmin’s Lazy Sunday

Schouwburg Kunstmin
zo 22 november van 15:00 tot 00:00

Matt Jacobs band

Matt Jacobs band

The Mood
zo 22 november van 17:00 tot 00:00

Sinterklaas kapoentje

Sinterklaas kapoentje

Huis van Gijn
wo 25 november van 15:00 tot 00:00

Bridge of Spies

Bridge of Spies

Cinema The Movies
do 26 november t/m vr 4 december

Y'aura t'il de la neige a Noel?

Y’aura t’il de la neige a Noel?

Cinema The Movies
do 26 november t/m vr 4 december

Jandino Asporaat – Hoe Dan Ook (Reprise)

Jandino Asporaat – Hoe Dan Ook (Reprise)

Schouwburg Kunstmin
do 26 november van 20:15 tot 00:00

Toneelgroep Het Volk – Het Volk in Dothan

Toneelgroep Het Volk – Het Volk in Dothan

Schouwburg Kunstmin
do 26 november van 20:30 tot 00:00

Orkesta Mendoza (US)

Orkesta Mendoza (US)

Poppodium Bibelot
do 26 november van 20:30 tot 00:00

Ronnie Flex + special guest Lil Kleine

Ronnie Flex + special guest Lil Kleine

Poppodium Bibelot
do 26 november van 20:30 tot 00:00

ToBe gaat Vreemd met Free Sax

ToBe gaat Vreemd met Free Sax

De Vreemde Eend
vr 27 november van 20:00 tot 23:00

Derek de Lint, Henriette Tol e.a. - Bloedverwanten

Derek de Lint, Henriette Tol e.a. – Bloedverwanten

Schouwburg Kunstmin
vr 27 november van 20:15 tot 00:00

De Partizanen

De Partizanen

Schouwburg Kunstmin
vr 27 november van 20:30 tot 00:00

Feuerengel (DE)

Feuerengel (DE)

Poppodium Bibelot
vr 27 november van 20:30 tot 00:00

Bullfrog Tattoo

Bullfrog Tattoo

Jazzpodium DJS
vr 27 november van 21:30 tot 00:00

Do you do?

Do you do?

Podium Dolhuis
vr 27 november van 22:30 tot 04:00

IVN Scharrelkids

IVN Scharrelkids

Duurzaamheidscentrum Weizigt
za 28 november van 10:30 tot 12:30

Dutch Eagles – The best of…

Dutch Eagles – The best of…

Schouwburg Kunstmin
za 28 november van 20:15 tot 00:00

Amos Ben-Tal / Korzo producties & Nederlands Dans Theater - Might

Amos Ben-Tal / Korzo producties & Nederlands Dans Theater – Might

Schouwburg Kunstmin – Machine 3 Energiehuis
za 28 november van 20:30 tot 00:00

JazzLab Session: Do Your Thing!

JazzLab Session: Do Your Thing!

Jazzpodium DJS
za 28 november van 20:30 tot 00:00

BRUT SOUNDS met resident DJ Mr Nice Guy

BRUT SOUNDS met resident DJ Mr Nice Guy

BRUT Food & Wine Bar
za 28 november van 21:00 tot 01:00

Superstijl

Superstijl

Poppodium Bibelot
za 28 november van 22:00 tot 03:00

DJ Piet & Show: de geheime code!

DJ Piet & Show: de geheime code!

Schouwburg Kunstmin
zo 29 november van 12:00 tot 00:00

Reggae Jam

Reggae Jam

Popcentrale Dordrecht
zo 29 november van 15:30 tot 00:00

Leo Schellinger & Friends

Leo Schellinger & Friends

The Mood
zo 29 november van 17:00 tot 00:00

Geef een reactie