Agenda

reageer als eerstzo 27 sep 2015

Agenda oktober

De uitgaans- en evenementenkalender van oktober 2015, samengesteld door Dordrecht Marketing. Meer informatie: www.centrumdordrecht.nl/evenementen.

 

Rondvaart de Dordtevaar

Rondvaart de Dordtevaar

De Dordtevaar
wo 1 april t/m za 31 oktober

Van de kunst en de rand

Van de kunst en de rand

Dordrechts Museum
zo 17 mei t/m zo 18 oktober

Het is slegts kindergoet

Het is slegts kindergoet

Het Dordts Patriciërshuis – Museum aan de Maas
wo 1 juli t/m do 30 juni

Klein!

Klein!

Huis van Gijn
vr 3 juli t/m zo 17 januari

Grow Up!

Grow Up!

Nationaal Onderwijsmuseum
za 11 juli t/m vr 1 juli

Tom de Joode - Adam de Canne - Freddy Swart

Tom de Joode – Adam de Canne – Freddy Swart

Galerie Via Lumina
za 5 september t/m za 7 november

Between lightness and gravity

Between lightness and gravity

Teekengenootschap Pictura
za 19 september t/m zo 25 oktober

Binnenstebuiten (3D)

Binnenstebuiten (3D)

Cinema The Movies
do 24 september t/m vr 2 oktober

Dheepan

Dheepan

Cinema The Movies
do 24 september t/m vr 2 oktober

45 Years

45 Years

Cinema The Movies
do 24 september t/m vr 2 oktober

Mission Impossible: Rogue Nation

Mission Impossible: Rogue Nation

Cinema The Movies
do 24 september t/m vr 2 oktober

Minions 3D (NL)

Minions 3D (NL)

Cinema The Movies
do 24 september t/m vr 2 oktober

Amy

Amy

Cinema The Movies
do 24 september t/m vr 2 oktober

Pixels 3D

Pixels 3D

Cinema The Movies
do 24 september t/m vr 2 oktober

Irrational Man

Irrational Man

Cinema The Movies
do 24 september t/m vr 2 oktober

Holland, Natuur in de Delta

Holland, Natuur in de Delta

Cinema The Movies
do 24 september t/m vr 2 oktober

Everest 3D

Everest 3D

Cinema The Movies
do 24 september t/m vr 2 oktober

Maze Runner: The Scorch Trials

Maze Runner: The Scorch Trials

Cinema The Movies
do 24 september t/m vr 2 oktober

Schone handen

Schone handen

Cinema The Movies
do 24 september t/m vr 2 oktober

The Wolfpack

The Wolfpack

Cinema The Movies
do 24 september t/m vr 2 oktober

Les Souvenirs

Les Souvenirs

Cinema The Movies
do 24 september t/m vr 2 oktober

Girlhood

Girlhood

Cinema The Movies
do 24 september t/m vr 2 oktober

De Sneeuwkoningin 2 3D

De Sneeuwkoningin 2 3D

Cinema The Movies
do 24 september t/m vr 2 oktober

Martin Jarrie

Martin Jarrie

Villa Augustus
za 26 september t/m zo 11 oktober

Journal d'une Femme de Chambre

Journal d’une Femme de Chambre

Cinema The Movies
do 1 oktober t/m vr 9 oktober

Loin des Hommes

Loin des Hommes

Cinema The Movies
do 1 oktober t/m vr 9 oktober

Tussen droom & daad

Tussen droom & daad

Regionaal Archief Dordrecht
do 1 oktober t/m za 31 oktober

The Martian 3D

The Martian 3D

Cinema The Movies
do 1 oktober t/m vr 9 oktober

Een Rondje Theater met Marieke van Leeuwen

Een Rondje Theater met Marieke van Leeuwen

Schouwburg Kunstmin
do 1 oktober van 14:00 tot 00:00

HuiskaMerz

HuiskaMerz

Merz Dordrecht
do 1 oktober van 20:30 tot 02:00

ToBe gaat Vreemd met Oliver Pesch

ToBe gaat Vreemd met Oliver Pesch

De Vreemde Eend
vr 2 oktober van 20:00 tot 01:00

Meral’s Harem - Ochtendzee

Meral’s Harem – Ochtendzee

Schouwburg Kunstmin – Machine 3 Energiehuis
vr 2 oktober van 20:30 tot 00:00

Magnus (BE)

Magnus (BE)

Poppodium Bibelot
vr 2 oktober van 20:30 tot 00:00

DJ Cafe

DJ Cafe

Popcentrale Dordrecht
vr 2 oktober van 20:30 tot 00:00

De Buurtsuper

De Buurtsuper

Poppodium Bibelot
vr 2 oktober van 23:00 tot 04:00

Peter Beets en het Northern European Jazz Orchestra

Peter Beets en het Northern European Jazz Orchestra

Schouwburg Kunstmin – Machine 3 Energiehuis
za 3 oktober van 20:00 tot 00:00

André Kuipers - Ruimtevaartcollege

André Kuipers – Ruimtevaartcollege

Schouwburg Kunstmin
za 3 oktober van 20:15 tot 00:00

Swarte Kunst – De Perzik van Onsterfelijkheid

Swarte Kunst – De Perzik van Onsterfelijkheid

Schouwburg Kunstmin
za 3 oktober van 20:30 tot 00:00

Groeten uit Dordt - Reggae editie

Groeten uit Dordt – Reggae editie

Popcentrale Dordrecht
za 3 oktober van 20:30 tot 00:00

Club Merz After SumMerz Edition

Club Merz After SumMerz Edition

Merz Dordrecht
za 3 oktober van 22:00 tot 03:30

Tesla

Tesla

Poppodium Bibelot
za 3 oktober van 23:00 tot 05:00

The Partysquad

The Partysquad

Poppodium Bibelot
za 3 oktober van 23:00 tot 03:00

Nieuwkerksmarkt

Nieuwkerksmarkt

Nieuwkerksplein 100
zo 4 oktober van 10:00 tot 17:00

Galerieroute

Galerieroute

Teekengenootschap Pictura
zo 4 oktober van 11:00 tot 12:30

Camerata RCO - Koffieconcert

Camerata RCO – Koffieconcert

Schouwburg Kunstmin – Ketel 1 Energiehuis
zo 4 oktober van 11:00 tot 00:00

Ad Libitum Quartet

Ad Libitum Quartet

Villa Augustus
zo 4 oktober van 11:00 tot 00:00

Dordrecht toen! De schoonheid van de stad

Dordrecht toen! De schoonheid van de stad

Het Hof van Nederland
zo 4 oktober van 11:00 tot 17:00

Huis Scharlaken uit de doeken

Huis Scharlaken uit de doeken

Kelder Huis Scharlaken
zo 4 oktober van 12:00 tot 17:00

Keramiekmarkt

Keramiekmarkt

Statenplein
zo 4 oktober van 12:00 tot 17:00

Kunstrondje Dordt

Kunstrondje Dordt

Diverse locaties binnenstad
zo 4 oktober van 12:00 tot 00:00

Dierendag op Stadsboerderij Weizigt

Dierendag op Stadsboerderij Weizigt

Duurzaamheidscentrum Weizigt
zo 4 oktober van 12:30 tot 16:00

Dieren op Doek

Dieren op Doek

Dordrechts Museum
zo 4 oktober van 14:30 tot 00:00

La Banda Bardi

La Banda Bardi

Teekengenootschap Pictura
zo 4 oktober van 15:00 tot 00:00

Alles Mag Jam

Alles Mag Jam

Popcentrale Dordrecht
zo 4 oktober van 16:00 tot 00:00

Café Haydn

Café Haydn

Het Dordts Patriciërshuis – Museum aan de Maas
zo 4 oktober van 17:30 tot 00:00

Woorden Worden Zinnen

Woorden Worden Zinnen

Podium Dolhuis
zo 4 oktober van 18:30 tot 00:00

No Warning (CAN)

No Warning (CAN)

Poppodium Bibelot
zo 4 oktober van 19:00 tot 00:00

Nationale Onderwijsweek in het Onderwijsmuseum

Nationale Onderwijsweek in het Onderwijsmuseum

Nationaal Onderwijsmuseum
ma 5 oktober t/m vr 9 oktober

Grease

Grease

Schouwburg Kunstmin
di 6 oktober 20:15 t/m do 8 oktober 20:15

Kinderboekenweek

Kinderboekenweek

Bibliotheek AanZet
wo 7 oktober t/m zo 18 oktober

Pan 3D NL

Pan 3D NL

Cinema The Movies
wo 7 oktober t/m vr 16 oktober

Arend van Dam, vertelvoorstelling

Arend van Dam, vertelvoorstelling

Bibliotheek AanZet
wo 7 oktober van 15:00 tot 16:00

Amin van het Onderwijsmuseum legt uit!

Amin van het Onderwijsmuseum legt uit!

Bibliotheek AanZet
wo 7 oktober van 16:15 tot 16:45

Masterminds

Masterminds

Cinema The Movies
do 8 oktober t/m vr 16 oktober

Hotel Transylvania 2 (3D)

Hotel Transylvania 2 (3D)

Cinema The Movies
do 8 oktober t/m vr 16 oktober

La Tete Haute

La Tete Haute

Cinema The Movies
do 8 oktober t/m vr 16 oktober

De Club van Sinterklaas & De Verdwenen Schoentjes

De Club van Sinterklaas & De Verdwenen Schoentjes

Cinema The Movies
do 8 oktober t/m vr 16 oktober

Grease Afterparty

Grease Afterparty

Schouwburg Kunstmin
do 8 oktober van 22:30 tot 00:00

Sassenachs - CD release

Sassenachs – CD release

Poppodium Bibelot
vr 9 oktober van 20:00 tot 00:00

ToBe gaat Vreemd met Rick Linzel

ToBe gaat Vreemd met Rick Linzel

De Vreemde Eend
vr 9 oktober van 20:00 tot 01:00

Veldhuis en Kemper – Of de gladiolen (reprise)

Veldhuis en Kemper – Of de gladiolen (reprise)

Schouwburg Kunstmin
vr 9 oktober van 20:15 tot 00:00

Palio Superspeed Donkey

Palio Superspeed Donkey

Poppodium Bibelot
vr 9 oktober van 20:30 tot 00:00

John Lennon 75 jaar

John Lennon 75 jaar

Jazzpodium DJS
vr 9 oktober van 21:30 tot 00:00

Darkraver

Darkraver

Podium Dolhuis
vr 9 oktober van 22:00 tot 00:00

De Buurtsuper

De Buurtsuper

Poppodium Bibelot
vr 9 oktober van 23:00 tot 04:00

Dr. Proktors Schetenpoeder

Dr. Proktors Schetenpoeder

Bibliotheek AanZet
za 10 oktober van 13:30 tot 14:15

Bockbierfestival

Bockbierfestival

Merz Dordrecht
za 10 oktober van 14:00 tot 00:00

Circuskind (4+)

Circuskind (4+)

Poppentheater Damiët van Dalsum
za 10 oktober van 15:00 tot 00:00

Fluister: Miasmah Label Night

Fluister: Miasmah Label Night

Poppodium Bibelot
za 10 oktober van 20:00 tot 00:00

Samir Calixto – 4 Seasons

Samir Calixto – 4 Seasons

Schouwburg Kunstmin – Machine 3 Energiehuis
za 10 oktober van 20:30 tot 00:00

BRUUT!

BRUUT!

Jazzpodium DJS
za 10 oktober van 20:30 tot 00:00

Basement Battles

Basement Battles

Popcentrale Dordrecht
za 10 oktober van 20:30 tot 00:00

De Donuts – Stamppot

De Donuts – Stamppot

Schouwburg Kunstmin
za 10 oktober van 21:00 tot 00:00

Awkward

Awkward

Poppodium Bibelot
za 10 oktober van 23:00 tot 03:00

AvanHard

AvanHard

Podium Dolhuis
za 10 oktober van 23:00 tot 00:00

Goodwill Concerts

Goodwill Concerts

Podium Dolhuis
zo 11 oktober

Finissage 2015

Finissage 2015

DordtYart
zo 11 oktober van 11:00 tot 17:00

MuseumJeugdUniversiteit: Hoe verstop je een koe?

MuseumJeugdUniversiteit: Hoe verstop je een koe?

Dordrechts Museum
zo 11 oktober van 11:30 tot 12:30

Jeugdtheaterworkshop (6+)

Jeugdtheaterworkshop (6+)

Schouwburg Kunstmin
zo 11 oktober van 12:45 tot 00:00

Sanne Zweije - Het geheim van de nachtegaal (6+)

Sanne Zweije – Het geheim van de nachtegaal (6+)

Schouwburg Kunstmin
zo 11 oktober van 14:00 tot 00:00

Narratio Quartet

Narratio Quartet

Villa Augustus
zo 11 oktober van 16:00 tot 00:00

Lunchconcert retourtje Zwarte Zee – Parne Gadje

Lunchconcert retourtje Zwarte Zee – Parne Gadje

Schouwburg Kunstmin – Ketel 1 Energiehuis
wo 14 oktober van 12:30 tot 00:00

Proefjescircuit

Proefjescircuit

Bibliotheek AanZet
wo 14 oktober van 13:30 tot 16:00

Circuskind (4+)

Circuskind (4+)

Poppentheater Damiët van Dalsum
wo 14 oktober van 15:00 tot 00:00

Kunstmin Live met Cees Timmerman

Kunstmin Live met Cees Timmerman

Schouwburg Kunstmin
wo 14 oktober van 20:00 tot 00:00

ISH & De Junior Company van Het Nationale Ballet

ISH & De Junior Company van Het Nationale Ballet

Schouwburg Kunstmin
vr 16 oktober van 19:00 tot 00:00

Eli's Karaoke Night

Eli’s Karaoke Night

Popcentrale Dordrecht
vr 16 oktober van 20:00 tot 00:00

ToBe gaat Vreemd met 2B Tim en Robbert

ToBe gaat Vreemd met 2B Tim en Robbert

De Vreemde Eend
vr 16 oktober van 20:00 tot 01:00

Cabaretvoorstelling 'Gul' Jennifer Evenhuis

Cabaretvoorstelling ‘Gul’ Jennifer Evenhuis

DOOR Dordrecht
vr 16 oktober van 20:00 tot 00:00

TPP & Friends

TPP & Friends

Podium Dolhuis
vr 16 oktober van 21:00 tot 03:00

Blues Jamsessie

Blues Jamsessie

Jazzpodium DJS
vr 16 oktober van 21:30 tot 00:00

Gilgamesj. Superheld!

Gilgamesj. Superheld!

Schouwburg Kunstmin – Machine 3 Energiehuis
za 17 oktober t/m zo 25 oktober

Een herfstvakantie vol avontuur!

Een herfstvakantie vol avontuur!

Dordrechts Museum
za 17 oktober t/m zo 25 oktober

Speel het Grote Hofspel!

Speel het Grote Hofspel!

Het Hof van Nederland
za 17 oktober t/m zo 25 oktober

Herfstvakantie in Huis van Gijn

Herfstvakantie in Huis van Gijn

Huis van Gijn
za 17 oktober t/m zo 25 oktober

Technische Vogeldag

Technische Vogeldag

Duurzaamheidscentrum Weizigt
za 17 oktober van 10:00 tot 17:00

Natuur en techniek met Jael

Natuur en techniek met Jael

Bibliotheek AanZet
za 17 oktober van 12:30 tot 13:30

Instaprondleiding KLEIN!

Instaprondleiding KLEIN!

Huis van Gijn
za 17 oktober van 14:30 tot 00:00

Circuskind (4+)

Circuskind (4+)

Poppentheater Damiët van Dalsum
za 17 oktober van 15:00 tot 00:00

*NIEUW* Comedy Night

*NIEUW* Comedy Night

Popcentrale Dordrecht
za 17 oktober van 20:00 tot 00:00

The Bootleg Beatles

The Bootleg Beatles

Schouwburg Kunstmin
za 17 oktober van 20:15 tot 00:00

De Radicalisering van Sadettin K.

De Radicalisering van Sadettin K.

Schouwburg Kunstmin
za 17 oktober van 20:30 tot 00:00

The Ploctones

The Ploctones

Podium Dolhuis
za 17 oktober van 20:30 tot 00:00

90's NOW!

90’s NOW!

Poppodium Bibelot
za 17 oktober van 23:00 tot 03:30

Lang Leve de Collectie!

Lang Leve de Collectie!

Dordrechts Museum
zo 18 oktober t/m zo 21 februari

Help, ik heb een vlieg ingeslikt (4 - 7 jaar)

Help, ik heb een vlieg ingeslikt (4 – 7 jaar)

Kindertheater Marjolijn
zo 18 oktober van 15:00 tot 00:00

Dordrecht Songwriters Circle

Dordrecht Songwriters Circle

Popcentrale Dordrecht
zo 18 oktober van 15:00 tot 00:00

Kinderworkshop KLEIN! Bouw mee aan een MEGA poppenhuis

Kinderworkshop KLEIN! Bouw mee aan een MEGA poppenhuis

Huis van Gijn
wo 21 oktober van 14:30 tot 00:00

Wishful Singing - Hoge Noo(d)t (6+)

Wishful Singing – Hoge Noo(d)t (6+)

Schouwburg Kunstmin – Ketel 1 Energiehuis
wo 21 oktober van 15:00 tot 00:00

Circuskind (4+)

Circuskind (4+)

Poppentheater Damiët van Dalsum
wo 21 oktober van 15:00 tot 00:00

Muzikantencafe

Muzikantencafe

Popcentrale Dordrecht
do 22 oktober van 18:30 tot 00:00

Herman van Veen (uitverkocht)

Herman van Veen (uitverkocht)

Schouwburg Kunstmin
do 22 oktober van 20:15 tot 00:00

Beat the Macho - Showcase video clip R-Newt

Beat the Macho – Showcase video clip R-Newt

Popcentrale Dordrecht
vr 23 oktober van 19:30 tot 00:00

ToBe gaat Vreemd met Door Visser

ToBe gaat Vreemd met Door Visser

De Vreemde Eend
vr 23 oktober van 20:00 tot 01:00

De gelukkigste dag - Johnny de Mol en Johanna Ter Steege

De gelukkigste dag – Johnny de Mol en Johanna Ter Steege

Schouwburg Kunstmin
vr 23 oktober van 20:15 tot 00:00

Broederliefde $BMG D-DOUBLE

Broederliefde $BMG D-DOUBLE

Poppodium Bibelot
vr 23 oktober van 20:30 tot 00:00

Shakedown Tim & The Rhythm Revue

Shakedown Tim & The Rhythm Revue

Jazzpodium DJS
vr 23 oktober van 21:30 tot 00:00

Do you do?

Do you do?

Podium Dolhuis
vr 23 oktober van 22:30 tot 04:00

Circuskind (4+)

Circuskind (4+)

Poppentheater Damiët van Dalsum
za 24 oktober van 15:00 tot 00:00

Tineke Schouten – Gewoon DOEN!

Tineke Schouten – Gewoon DOEN!

Schouwburg Kunstmin
za 24 oktober van 20:15 tot 00:00

Destine

Destine

Poppodium Bibelot
za 24 oktober van 20:30 tot 00:00

My Baby

My Baby

Poppodium Bibelot
za 24 oktober van 20:30 tot 00:00

Productiehuis Zeelandia – Soeur Sourire

Productiehuis Zeelandia – Soeur Sourire

Schouwburg Kunstmin
za 24 oktober van 20:30 tot 00:00

Popronde 2015: Secret Rendezvous en Sade Adu

Popronde 2015: Secret Rendezvous en Sade Adu

Jazzpodium DJS
za 24 oktober van 20:30 tot 00:00

Lucien Foort & Vato Gonzalez

Lucien Foort & Vato Gonzalez

Podium Dolhuis
za 24 oktober van 22:00 tot 04:00

Alternative Anthems

Alternative Anthems

Poppodium Bibelot
za 24 oktober van 23:59 tot 02:30

Woezel & Pip – Overal vriendjes (2+)

Woezel & Pip – Overal vriendjes (2+)

Schouwburg Kunstmin
zo 25 oktober van 14:00 tot 00:00

Rondleiding Kijk & Vergelijk

Rondleiding Kijk & Vergelijk

Dordrechts Museum
zo 25 oktober van 14:30 tot 00:00

Reggae Jam

Reggae Jam

Popcentrale Dordrecht
zo 25 oktober van 15:30 tot 00:00

Morgan Heritage

Morgan Heritage

Poppodium Bibelot
zo 25 oktober van 19:30 tot 00:00

Jeugdtheaterworkshop (4+)

Jeugdtheaterworkshop (4+)

Schouwburg Kunstmin
wo 28 oktober van 13:45 tot 00:00

Buurman in de Bieb (4+) - Andreas Denk, Jordi Casanovas

Buurman in de Bieb (4+) – Andreas Denk, Jordi Casanovas

Schouwburg Kunstmin
wo 28 oktober van 15:00 tot 00:00

Circuskind (4+)

Circuskind (4+)

Poppentheater Damiët van Dalsum
wo 28 oktober van 15:00 tot 00:00

Youth - La Giovinezza

Youth – La Giovinezza

Cinema The Movies
do 29 oktober t/m vr 6 november

Invasion Of The Body Snatchers

Invasion Of The Body Snatchers

Cinema The Movies
do 29 oktober t/m vr 6 november

De Toneelmakerij & ICKamsterdam - MacBeth

De Toneelmakerij & ICKamsterdam – MacBeth

Schouwburg Kunstmin – Machine 3 Energiehuis
do 29 oktober van 20:30 tot 00:00

Songwriters LIVE!

Songwriters LIVE!

Popcentrale Dordrecht
vr 30 oktober van 20:00 tot 00:00

NNT en Club Guy & Roni – Sneeuwwitje, een anti sprookje

NNT en Club Guy & Roni – Sneeuwwitje, een anti sprookje

Schouwburg Kunstmin
vr 30 oktober van 20:15 tot 00:00

Jetty Mathurin #LOL

Jetty Mathurin #LOL

Schouwburg Kunstmin
vr 30 oktober van 20:30 tot 00:00

Popa Chubby (US)

Popa Chubby (US)

Poppodium Bibelot
vr 30 oktober van 20:30 tot 00:00

The Cool Quest

The Cool Quest

Poppodium Bibelot
vr 30 oktober van 20:30 tot 00:00

Salon der Leden

Salon der Leden

Teekengenootschap Pictura
za 31 oktober t/m zo 13 december

Kaiyo Maru

Kaiyo Maru

Het Hof van Nederland
za 31 oktober t/m za 26 maart

Circuskind (4+)

Circuskind (4+)

Poppentheater Damiët van Dalsum
za 31 oktober van 15:00 tot 00:00

Camerata Rotterdam

Camerata Rotterdam

Schouwburg Kunstmin – Ketel 1 Energiehuis
za 31 oktober van 16:00 tot 00:00

30 jaar Vocal Group Route Sixteen

30 jaar Vocal Group Route Sixteen

Energiehuis
za 31 oktober van 20:00 tot 00:00

Groeten Uit Dordt - Rock editie

Groeten Uit Dordt – Rock editie

Popcentrale Dordrecht
za 31 oktober van 20:00 tot 00:00

Circo Aero – The Pianist

Circo Aero – The Pianist

Schouwburg Kunstmin
za 31 oktober van 20:15 tot 00:00

Micha Wertheim – Voor zichzelf

Micha Wertheim – Voor zichzelf

Schouwburg Kunstmin – Machine 3 Energiehuis
za 31 oktober van 20:30 tot 00:00

Horace Silver

Horace Silver

Jazzpodium DJS
za 31 oktober van 20:30 tot 00:00

Huisje Boompje Feestje

Huisje Boompje Feestje

Podium Dolhuis
za 31 oktober van 21:00 tot 00:00

Halloweenparty

Halloweenparty

Poppodium Bibelot
za 31 oktober van 22:00 tot 03:30

.

Geef een reactie