DORDRECHT – De politie en brandweer zijn maandagochtend uitgerukt naar een bedrijfspand aan de Merwedestraat in Dordrecht. De eigenaar had de hulpdiensten gealarmeerd nadat hij een sterke, synthetische geur in het pand had opgemerkt. ( Foto’s en Video: Stolk Fotografie )
Meerdere brandweerwagens kwamen ter plaatse om het gebouw te controleren. Omdat er werd vermoed dat er mogelijk drugsstoffen aanwezig waren, schakelde de brandweer de Adviseur Gevaarlijke Stoffen in voor gespecialiseerd advies.
Na uitgebreid onderzoek bleek er geen directe dreiging of gevaarlijke situatie. Wel zijn er spullen aangetroffen in het pand. Wat voor spullen dat precies zijn en of ze gelinkt kunnen worden aan een drugslab, wil de politie niet zeggen. Onderzoek moet dat nog uitwijzen. Er zijn geen aanhoudingen verricht. De hulpdiensten hebben het pand na het onderzoek weer vrijgegeven.









