DORDRECHT – Dit jaar is de overdekte ijsbaan niet zomaar terug, maar wel op een heel bijzondere plek: op en over het water bij de Spuiboulevard. De baan is inmiddels volop in opbouw. (Foto’s: Stolk Fotografie)

Van 5 december 2025 tot en met 4 januari 2026 is iedereen van harte welkom om te komen schaatsen en te genieten van een winter vol plezier. Of je nu rustig rondjes wilt glijden, je vrienden uitdaagt voor een avond discoschaatsen of met collega’s strijdt om de curlingcup: de IJsbaan Dordrecht staat garant voor ouderwets gezellig samenzijn.

Kom tot rust op het winterterras, met uitzicht op de ijsbaan. Bestel een warme chocolademelk met slagroom of proost samen op de winter met een glas glühwein. De ideale plek om even op te warmen en te genieten van de sfeer. Maandag is er begonnen met het opbouwen onder water voor de ijsbaan aan de Spuiboulevard in Dordrecht.