DORDRECHT – Onder luid gejuich van een volle tribune is het waterpoloteam van MNC GO12-1 zaterdagmiddag kampioen geworden. In het zwembad van de Sportboulevard won het team de kampioenswedstrijd overtuigend met 8-0 en bleef het de hele competitie ongeslagen. ( Foto: MNC )

De jonge ploeg begon om 14.45 uur aan de beslissende wedstrijd. Op de tribune zorgden supporters met muziek, een spandoek, toeters en luid applaus voor een echte kampioenssfeer. Ook spelers van MNC Heren 1 en JO16 kwamen het team aanmoedigen. Een bijzondere toeschouwer was Branko Mitrovic, bondscoach van de Nederlandse waterpolomannen.

In het water liet MNC zien waarom het dit seizoen zo sterk is. Met goed samenspel en sterk verdedigend werk liep het team al snel uit. Zelfs toen de tegenstander volgens de O12-regels met een extra veldspeler mocht spelen bij een achterstand van 5-0, bleef MNC duidelijk de betere ploeg. De wedstrijd eindigde uiteindelijk in een overtuigende 8-0-overwinning. Na het laatste fluitsignaal barstte het feest los. Coaches Joost van Leusden en Herman van Hemert werden traditiegetrouw het water in geduwd. Onder groot applaus ontvingen de spelers hun medailles en de kampioensbeker uit handen van Mitrovic.