DORDRECHT – Het Oranje Fonds organiseert ook dit jaar weer NLdoet, de grootste vrijwilligersactie van Nederland. NLdoet  geeft het vrijwilligerswerk de aandacht die het verdient en stimuleert iedereen om op 20 of 21 maart de handen uit de mouwen te steken. Leden van het Dordrechts Philharmonisch Orkest doen dit door op 20 maart de gasten van de Dordtse Zonnebloem een fijne muzikale middag te bezorgen in het Benevia Muziekcentrum. (Foto: Dordrechts Philharmonisch Orkest)

Voor de gasten van de Zonnebloem heeft het orkest een speciaal programma samengesteld met bekende melodieën. Variërend van muziek van Johann Strauss tot melodieën van hedendaagse Nederlandse artiesten. Muziek zoals die ook wordt gespeeld door het orkest van André Rieu. De leden van De Phil zetten zich, in het kader van NLdoet, belangeloos in voor de gasten van de Zonnebloem. Daarom kan de entree gratis zijn.

Het concert is op de eerste plaats bedoeld voor de gasten van de Zonenbloem. Daarnaast is er nog een beperkt aantal plaatsen beschikbaar voor mensen die geen (vaste) gast zijn van de Zonnebloem. Wie het concert wil bijwonen kan contact opnemen met de secretaris van de Zonnebloem in Dordrecht, tel. 6165081.