DORDRECHT – Het Dordtse productiehuis Het Klein Toneel speelt nog tot 17 januari de familiemusical Oliver!, gebaseerd op het verhaal van Charles Dickens’ Oliver Twist. Voor een aantal voorstellingen zijn nog kaarten beschikbaar.

Het Klein Toneel, voortgekomen uit Het Schooltheater, heeft als thuisbasis De Oude School aan de Dubbelsteynlaan West in Dubbeldam. Na musicals als Annie en toneelstukken als Het Dagboek van Anne Frank, Matilda en Hedda Gabler loopt de voorstelling Oliver!, die de in het London van de negentiende eeuw als decor heeft. De stad waarin Oliver opgroeit, wordt geteisterd door armoede en criminaliteit. Oliver woont in een weeshuis en wordt op een dag verkocht aan een doodskistenmaker. Na een flinke ruzie vlucht hij weg. Op straat raakt hij bevriend met een bonte verzameling schurken en straatdieven. Onder leiding van de sluwe en slinkse bendeleider Fagin leert Oliver de kunst van het stelen en zakkenrollen. Vanaf dat moment is het leven van Oliver permanent in gevaar. Wanneer hij per toeval de zakken rolt van een rijke man, verandert zijn leven compleet.

Kaarten
De regie van deze voorstelling is in handen van Erwin van Heusden. Kaarten kosten 11,50 euro en zijn te bestellen via www.hetkleintoneel.nl. Voor de volgende voorstellingen zijn nog kaarten beschikbaar: vrijdag 8 januari om 19.00 uur, zaterdag 9 januari om 14.00 en 19.00 uur, zondag 10 januari om 14.00 uur en vrijdag 15 januari om 19.00 uur. En voor de wegens succes extra ingeplande voorstelling op zaterdag 16 januari om 19.00 uur.