DORDRECHT – De muziekafdeling van ToBe Dordrecht sluit het seizoen dit weekend af met Muziekspanning in het Energiehuis. Zaterdag 18 en zondag 19 juni zijn er dertien concerten door cursisten en kun je ‘op de koffie’ bij docenten. Op zondag is er ook een Ukkepukconcert, speciaal voor de allerkleinsten.

Muziekspanning biedt een gevarieerd programma met koren, orkesten, bandjes en andere groepen muzikanten. Voor cursisten Muziek is het leuk en leerzaam een concert te geven en samen te spelen op een echt podium. Wat het extra spannend maakt, is dat het Bachfestival Dordrecht komt scouten. Zij selecteren de mooiste Bach-uitvoeringen voor het Open Podium op 19 september tijdens het Bachfestival Dordrecht.

Koffie

Wie plannen heeft om na de zomervakantie te starten met een muziekcursus bij ToBe kan tijdens Muziekspanning kennismaken met de docenten en de mogelijkheden bij ToBe. Docenten nodigen je na het concert uit ‘op de koffie’.

Ukkepukconcert

Voor de allerkleinsten is er op zondagochtend een Ukkepukconcert (0-5 jaar) voor kinderen met (groot)ouders/ verzorgers in Ketel 2 in het Energiehuis. Een Ukkepukconcert is een leuke en leerzame manier voor kleintjes om kennis te maken met licht klassieke muziek en kinderliedjes.

 

Kaarten voor de concerten kosten 2,50 euro. Voor het Ukkepukconcert betalen volwassenen 5 euro, kinderen vanaf 6 jaar 2,50 euro en kinderen tot 5 jaar zijn gratis. Kaarten zijn te koop aan de kassa van het Energiehuis en via www.tobe.nl/agenda. Daar is ook het complete programma te vinden, net als in de weekendeditie van Dordt Centraal.

 

Op de foto: Het Drechtsteden Jeugd Orkest (Foto: Geert Timmerman)