DORDRECHT – Na een weekend met slechts beker- en inhaalduels moeten de amateurs nu weer vol aan de bak in competitieverband. Bij de zaterdagploegen krijgt de nummer vijf in 1C Oranje Wit bezoek van het vijf posities lager geklasseerde LRC. VVGZ dat zich zesde weet gaat op verplaatsing naar het Poortugaalse Oude Maas.
In 2D lijkt de runner-up Heerjansdam het niet al te moeilijk te krijgen in de thuisontmoeting met hekkensluiter Alblasserdam. Eveneens in 2D trekt het duel tussen de twee Drechtstedenlijke teams Papendrecht en Pelikaan de aandacht. De derde klasse C ziet ranglijstaanvoerder Wieldrecht de oversteek maken naar Zwijndrecht voor de confrontatie met Groote Lindt. Drechtstreek speelt in Kinderdijk de Alblasserwaardse derby tegen De Zwerver. Bij de vierdeklassers kent zowel DFC als Dubbeldam een thuisontmoeting tegen respectievelijk Raptim en Noordeloos.
In het zondagvoetbal is in de tweede klasse E Dubbeldam gastheer van Rood Wit Willebrord. Aan de Schenkeldijk wordt het de wedstrijd tussen de koploper uit Sint Willebrord en de Dordtse nummer dertien van de rangschikking. In 3D staat voor RCD de Rijnmonderby met Hillegersberg op de rol. SC Emma ontvangt in 4C de nummer een DIA. De beide Dordtse vertegenwoordigers in 5B, OMC en SSW komen buiten de Merwestad in actie. OMC, heerser in het klassement wacht de uitontmoeting bij PCP. SSW komt in actie bij NVS.
Zaterdag 26 november
3e Divisie A: Capelle-ASWH
1C: Oranje Wit-LRC
1C: Oude Maas-VVGZ
2D: Papendrecht-Pelikaan
2D: Heerjansdam-Alblasserdam
3C: IFC -HSSC’61
3C: De Zwerver-Drechtstreek
3C: Groote Lindt-Wieldrecht
3C: De Alblas- ZBC’97
4E: DFC-Raptim
4E: Dubbeldam-Noordeloos
Zondag 27 november
HK B: lFC-Nuenen
2E : Dubbeldam-Rood Wit W.
3D: RCD-Hillegersberg
4C: SC EMMA-DIA
5B: NVS-SSW
5B: PCP-OMC