DORDRECHT-FC Dordrecht heeft de winnende lijn niet door kunnen zetten na de 3-1 bekerzege eerder deze week tegen MVV. Vrijdagavond kwam de Dordtse hekkensluiter van de eerste divisie niet verder dan een 1-1 remise tegen TOP Oss.
De Dordtenaren kenden een prima eerste dertig minuten afgerond door Jari Schuurman.De oud Feyenoorder gaf de Brabantse doelman na goed samenspel met Anass Achahbar met een fraaie schuiver het nakijken met de 1-0.
Een ieder in het Dordtse stadion ging er even voor zetten want deze openingstreffer smaakte naar meer.
Echter lang konden de Dordtenaren niet genieten van hun voorsprong want TOP Oss strooide vier minuten later roet in het eten met de knappe gelijkmaker van Philippe Rommens. Even later kende FC Dordrecht op het personele vlak een tegenvaller en kon Noah Lewis met 2x geel en dus rood voortijdig de warme douche opzoeken.
In de tweede helft hadden beide teams kans op een tweede treffer waarbij Renny Smith in de slotseconden zelfs de winnede treffer had kunnen aantekenen. Nu moesten beide ploegen het met een puntendeling doen. FC Dordrecht blijft ongewijzigd op de laatste positie van de Keuken Kampiooen Divisie staan. Volgende week wacht voor de equipe van trainer Claudio Braga het uittreffen bij Go Ahead Eagles in de koekstad Deventer.
De nieuwe Plusser komt eraan!
DORDRECHT – Volgende week rolt er een nieuwe editie van de Plusser van de drukpersen. Vaste lezers weten wat dat ...


