DORDRECHT – Het RTL 4-programma LEGO MASTERS trekt iedere zaterdag miljoenen kijkers. Helaas voor hen zit deze serie er na de finale van afgelopen zaterdag weer op. Maar komende zaterdag 15 mei worden ze getrakteerd op een leuk ‘toetje’ in de vorm van de (eenmalige) special LEGO MASTER Kids 2021. Daarin laten zes kinderduo’s in de leeftijd tussen de 7 en 12 jaar hun bouwkunsten zien. Onder hen het Dordtse duo Jona en Daniël (beiden 12 jaar).
Jona en Daniël zijn al sinds groep 3 beste vrienden. Zij bouwen elke week minimaal één keer samen en maken de vetste creaties. Jona bedenkt meestal een idee en Daniël werkt vervolgens aan de details. Het duo bouwt de afgelopen twee jaar alleen nog maar creaties vanuit hun eigen fantasie. Hun droom was meedoen aan LEGO MASTERS en zoals Jona zei: ‘’Meedoen aan LEGO MASTERS Kids is een kleine stap voor de mens maar een grote stap voor Jona en Daniël.”
Briljante bouwers
Ruben Nicolai presenteert ook deze speciale Kids-variant en natuurlijk is BRICKMASTER Jonathan Bennink ook van de partij om de bijzondere creaties van deze briljante jonge bouwers te beoordelen. In de special gaan de duo’s eerst terug naar het verleden en vervolgens naar de toekomst. We zien hun creatieve en de technische kant. Deze jonge bouwers mogen zeker niet onderschat worden en blazen iedereen, waaronder de BRICKMASTER, omver.
Wie de eerste LEGO MASTERS Kids wint is zaterdag 15 mei vanaf 20.00 uur te zien bij RTL 4.