PAPENDRECHT – Muziekvereniging Excelsior Papendrecht start binnenkort met een nieuwe editie van de Muziek ABC-cursus, speciaal voor kinderen uit groep 4 en 5. Tijdens deze gratis cursus maken de deelnemers op speelse wijze kennis met de wereld van muziek en instrumenten. ( Foto: Excelsior Papendrecht )
In zes lessen ontdekken kinderen hoe instrumenten als bugel, saxofoon, trompet en drumstel klinken en hoe ze zelf muziek kunnen maken. Ook krijgen ze de kans om te spelen op toegankelijke instrumenten zoals kazoo’s en P-buzz-en. Elke les belooft zo een muzikale ontdekkingstocht te worden.
De cursus vindt plaats op woensdagavonden van 18.30 tot 19.15 uur in het verenigingsgebouw van Excelsior Papendrecht. De eerste les is op 29 oktober, de laatste op 3 december.
De Muziek ABC-cursus is bedoeld om kinderen op een laagdrempelige manier kennis te laten maken met muziek. Deelname is gratis, maar het aantal plekken is beperkt. Aanmelden kan via info@excelsiorpapendrecht.nl. Meer informatie staat op www.excelsiorpapendrecht.nl/muziek-abc.