DORDRECHT – In het stadion van FC Dordrecht vindt zaterdag 27 september voor de vierde keer in successie de European Drum Corps Championships plaats. Dit kampioenschap vormt de spannende apotheose van de afzonderlijke landelijke finales. ( Foto: Hans Kloppert )
Maar liefst tien drum & bugle corps en showkorpsen uit eigen land, Duitsland en Ierland reizen naar Dordrecht af om mee te doen aan het Europees Kampioenschap. Er wordt gestreden in vier klassen: Premier Class, Junior Class, Concert Class en SoundSport.
De halve finale begin om 13.45 uur. Alle korpsen treden ‘s avonds nogmaals op tijdens de finals. De avond eindigt met een grootse prijsuitreiking. Uit eigen stad neemt Jong Jubal deel aan de Junior Class en maakt grote kans de in 2024 behaalde Europese titel wederom te prolongeren.
Toegangsbewijzen zijn te bestellen via https://EuropeanDrumCorpsChampionships2025.eventbrite.nl. Kijk op www.dceurope.org of www.facebook.com/europeandrumcorpschampionships voor meer informatie en kaartverkoop.