DORDRECHT – Vandaag stemt ook Dordrecht in een raadgevend referendum voor of tegen het associatieverdrag met Oekraïne. Om 10.00 uur lag de opkomst net onder de 5 procent.

Traditiegetrouw fietste burgemeester Brok een rondje langs een aantal stembureaus. Samen met Elo de Mul (directeur Dienstverlening) fietste hij langs acht stembureaus. Burgemeester Brok zegt: “Ik toon graag mijn belangstelling voor de vrijwillige leden van de stembureaus. Zij maken het mede mogelijk dat wij kunnen stemmen. Ik hecht grote waarde aan het stemrecht in onze democratie. Ik hoop dan ook dat iedereen woensdag zijn stem uitbrengt.”

Overigens ging het fietsrondje niet zonder problemen van start. De kettingkast van de fiets van Burgemeester Brok liet los. Rustig repareerde hij zijn fiets en kon hij aan het ritje beginnen. (Foto’s: Thymen Stolk)

Referendum Stadskantoor Dordrecht

Referendum Stadskantoor Dordrecht

Referendum Stadskantoor Dordrecht