PAPENDRECHT – In de Rivas-locatie De Waalburcht aan de Kleine Waal 6 zal zaterdag 14 april een fancy fair gehouden worden. De fancy fair is samen met de andere Rivas-locaties De Markt en De Wieken georganiseerd. De opbrengst zal ten goede komen aan de Stichting Vrienden van Stolpehove.
Jong en oud zijn tussen 10:30 en 15:00 uur welkom om te genieten van allerlei verschillende activiteiten. Er zijn kramen met boeken, handgemaakte items en tweedehandsspullen. Bezoekers kunnen hun geluk beproeven bij het Rad van Avontuur en lekkernijen ontbreken deze dag ook niet. Als afsluiter van de dag vindt er een loterij plaats. Loten kunnen vanaf heden gekocht worden bij de receptie van De Waalburcht of De Markt voor 1 euro. De trekking vindt de dag zelf plaats om 15:00.
Stichting Vrienden van Stolpehove zet zich in voor aanvullende activiteiten en diensten op het gebied van wonen en welzijn voor de Rivas-locaties in Papendrecht. In locaties De Waalburcht, De Markt en De Wieken wordt gewerkt met wensbomen waar bewoners persoonlijke wensen in mogen hangen. Met de opbrengst zullen wensen van de bewoners uitkomen.