DORDRECHT – Afgelopen zaterdag is er een succesvolle ophaalkaravaan door Dubbeldam getrokken om spullen op te halen voor Rommeldam. Dit was een groot succes. Er zijn heel veel spullen opgehaald! ( Foto’s en Video: Stolk Fotografie )

 

Alles wordt gedurende deze week uitgezocht, zodat alles op de juiste plek in de ruim zeventig kramen kan komen tijdens de 48ste editie van Rommeldam op zaterdag 24 mei van 08.30 tot 16.30 uur. Te koop zijn boeken, huishoudelijke artikelen, glas, aardewerk, antiek, curiosa en ga zo maar door. Het plein bij de oude school staat vol met meubels en gereedschappen en tuinartikelen.

Rommeldam viert dit jaar het vijftigjarig jubileum. Daarom is er dit jaar een zweefmolen en een springkussen voor de kleintjes. Bezoekers kunnen mee doen met het rad van avontuur. Hoofdprijzen zijn een fiets, een tv en een barbecue. Verder zijn er veel cadeaubonnen van de winkeliers van Dubbeldam en de markt en maar liefst vijftig taarten te winnen. Er zijn ook enkele winkeliers van Dubbeldam aanwezig. Om 11.00 uur is er een veiling van antiek en curiosa met de nodige pareltjes. Maar eerst is er woensdag de opwarmer met de competitie tussen de drie Dubbbeldamse scholen met het boegsprietvechten.