DORDRECHT – De toneelvoorstelling Advocaat van de Duivel is zaterdag 23 april te zien in Schouwburg Kunstmin. Voor aanvang zal regisseur Ursel de Geer een inleiding bij de voorstelling geven. Aan het einde van de voorstelling betreedt Dordtenaar Aram van Bunge, advocaat bij Ten Holter/Noordam het podium. Hij spreekt in eigen toga het publiek toe als zijnde de jury.

In deze productie wordt een inkijkje in de wereld van de advocatuur gegeven, waarin de zucht naar geld en macht de moraal geheel verdrongen heeft. De jonge ambitieuze advocaat Kevin Taylor wordt gevraagd partner te worden bij een groot en beroemd kantoor. Hij krijgt een torenhoog salaris en een buitensporig luxe appartement, maar Kevin geniet het allermeest van de roem die hem ten deel valt. Dat alles heeft hij te danken aan John Milton, de grote baas van het kantoor die hem als een vader in de armen sluit. Mede door zijn vrouw begint Kevin zich echter te realiseren dat hij in een faustiaans verbond gevangen zit, zijn ziel heeft verkocht en het middelpunt is van een spel op leven en dood. De voorstelling is naar het boek The Devil’s Advocate van Andrew Neiderman. De Dordtse advocaat Aram van Bunge komt na de voorstelling het podium op. Hij houdt zijn pleidooi en zal het publiek toespreken als jury.

De inleiding begint om 19.15 uur en is gratis toegankelijk op vertoon van een entreeticket voor deze voorstelling. Aanmelden is gewenst, in verband met het beperkt aantal zitplaatsen en kan via marketing@kunstmin.nl.