DORDRECHT – De Dordtse band Dr. Justice & The Smooth Operators presenteert op 1 april in het Dolhuis zijn tweede album ‘Mission #2: Stranded On The Planet Of Luv’.
Afgelopen jaar hebben Dr. Justice & The Smooth Operators hard aan dit album gewerkt. Met behulp van een succesvolle voordekunst-crowdfunding heeft de band het opnemen en persen van de platen kunnen bekostigen in een tijd zonder optredens. “Het is een old-skool jam-plaat geworden; de band heeft alles live ingespeeld en daarna zijn er wat glitter-overdubs bijgezet”, aldus Dr. Justice zelf. “Strijkers, extra koortje hier en daar. Het is echt fantastisch geworden.”
Het verhaal van Mission #2 gaat verder waar Mission #1 is geëindigd. Vliegend door de ruimte komen de bandleden aan op een planeet waar ze gevangen worden door sexy aliens. Het album heeft dan ook als subtitel: Stranded On The Planet Of Luv. Voor het artwork van dit album heeft de band wederom gekozen voor het team van James Bong. De band staat te trappelen om de nieuwe tracks live voor publiek te spelen en voor de release hebben ze nog een paar muzikale verrassingen in petto.
Dr. Justice & The Smooth Operators brengen een mix van disco, electronic, pop en funk. Catchy dansbare songs die je af en toe laten wegglibberen of volledig omverblazen. Tight chops, drie achtergrondzangeressen, groovy bass, classic keytar, en een altijd energieke show. In 2016 bracht de band zijn eerste, titelloze EP, in 2019 gevolgd door het eerste album Mission #1. Ze speelden onder meer op Wantijpop, Where We’ve Met Festival, Big Rivers en in de grote zaal van Paradiso.
De avond in het Dolhuis begint om 21.00 uur, entree: 2,50 euro.