DORDRECHT – Deze zomervakantie worden er weer films vertoond in de tuin van het Dordrechts Museum. De reeks start op vrijdag 29 juli met de film A Pigeon Sat on a Branch Reflecting on Excistence. Wie komt kijken kan een eigen stoel of kleedje meenemen.
Deze film blikt terug op het afgelopen jaar en is een mix van drama, absurde humor en slapstick. Sam en Jonathan zijn rondreizende vertegenwoordigers in fopartikelen. In 39 korte verhaaltjes (ontmoetingen en situaties) tonen ze ons de diversiteit van onszelf: de mensen.
Hierna worden op 5 augustus Café Society, op 12 augustus Le Tout Nouveau Testament en op 19 augustus Don’t Look Now vertoond. Toegang tot de films kost 6,50 euro. De ingang is via Art & Dining aan de Museumstraat 38. Inloop vanaf 20.30 uur en de film start om 22.00 uur. Het meenemen van consumpties is niet toegestaan. Overigens kan ook een strandstoel met deken gehuurd worden: à 2,50 euro. Reserven hiervan kan via www.themoviesdordrecht.nl.
Bij slecht weer wordt de filmavond mogelijk afgelast. Berichtgeving via www.dordrechtsmuseum.nl, www.themoviesdordrecht.nl en social media.


