Auto Indumij heeft een mooie deal kunnen sluiten. Binnenkort krijgen wij een aantal Captur TCe 150 EDC (automaat) in de luxe Intens-uitvoering binnen welke bij één van onze relaties als vervangend vervoer zijn ingezet. Deze Capturs kunnen wij met meer dan 6.800 euro voordeel aanbieden.
Luxe Intens-uitvoering
De Capturs zijn slechts een aantal maanden oud, hebben weinig gereden en verkeren in absolute nieuwstaat. Het betreft luxe Intens-uitvoeringen voorzien van veel extra’s zoals het Easy Life Pack (parkeersensoren rondom en automatisch inparkeren) , handige achterruitrijcamera, EDC-automaat en LED Pure Vision-koplampen voor maximaal zicht. Je hebt de keuze uit diverse fraaie metalliclakken.
Meer dan 6.800 euro voordeel
Nieuw kost een Captur in deze uitvoering 29.280 euro. Auto Indumij biedt deze jong gebruikte Capturs aan voor slechts 22.450 euro. Je profiteert dus van een voordeel van meer dan 6.800 euro! En dat is inclusief de resterende fabrieksgarantie!
Unieke kans
Kortom; een unieke kans om supervoordelig over te stappen naar het topmodel uit de Captur-serie. Ben je nieuwsgierig geworden naar alle uitvoeringen en specs? Lees dan snel verder www.renault-indumij.nl/Captur-EDC-occasion. Hier kun je ook aangeven of je op de hoogte gehouden wil worden.




