DORDRECHT – Pieters voor Keuken, Koken en Wonen is vorig jaar al begonnen met de verkoop van woonaccessoires en meubelen. Binnenkort wordt het assortiment in de showroom in de eeuwenoude Nieuwkerk verder uitgebreid met meubels, veel meer woonaccessoires en ook slaapkamers. En natuurlijk blijft Pieters ook sterk in keukens en kookartikelen. De nieuwste keukens van Siematic komen er ook weer aan. Het levert alleen één probleem op: waar laat je alles?

Hans en Jacqueline Pieters besloten om met een unieke online veiling ruimte te creëren voor alle vernieuwingen in de kerk. “Op deze manier willen we zoveel mogelijk mensen bereiken”, zegt Hans. “We maken er een leuke happening van. Naast complete kwaliteitskeukens voor zeer aantrekkelijke prijzen, een Siematic keuken met alles erop en eraan komt al voor 5.000 euro onder de hamer, veilen we bijvoorbeeld ook meubels, pannensets en overige artikelen. De veiling komt deze vrijdag online op daanauctions.com en loopt tot 15 juli. Op donderdag 11 juli hebben we een kijkdag in de winkel.” De geveilde artikelen worden in principe op vrijdag 19 juli uitgeleverd. “Maar in overleg kunnen ze ook tijdelijk opgeslagen worden. Datzelfde geldt voor het eventueel installeren van de keukens of het demonteren van de oude keuken.” Alles wordt uiteraard geleverd met de bekende service en garanties van Pieters.

Zie voor meer informatie de advertentie in de festivalkrant van Big Rivers, kijk vanaf vrijdag opwww.daanauctions.com of loop even binnen in de kerk aan het Nieuwkerksplein 100 in Dordrecht.