DORDRECHT – Na een achtervolging heeft de politie vanavond een man aangehouden die zijn ex-vriendin lastig viel. Hij zou de voordeur kapot hebben gemaakt en goederen hebben meegenomen.
Bij de woning zagen agenten de man in zijn auto stappen. Hij negeerde een stopteken en een tweede politieauto werd ingezet om de man tot stoppen te dwingen door zijn rijweg te blokkeren. Hierdoor ontstond een kleine aanrijding op de Nassauweg, maar de bestuurder reed door in de richting van de Laan der Verenigde Naties. Op de S.M. Hugo van Gijnweg kon de man eindelijk aangehouden worden voor diefstal en vernieling.
De man stond gesignaleerd als ongewenste vreemdeling en zal na het strafrechtelijke proces overgedragen worden aan de vreemdelingenpolitie. (Foto: Politie Dordrecht)