DORDRECHT – Op de atletiekbaan van Fortius klinkt woensdagavond 25 juni om 19.30 uur het startschot voor de zevende editie van de Zoomer Wantijrun. Tijdens een run van 5 of 10 kilometer of de 10 Engelse Mijl (16,1 km) zullen zo’n 1.250 lopers genieten van een mooie route langs rivier Het Wantij. Het belooft weer een sportief en gezellig evenement te worden met een vrolijk onthaal bij de finish. Zo zijn er een DJ, een doorloopdouche, een ijscokar, gezonde snacks en een drankje. (Foto’s: Zoomer Wantijrun)
Een deel van de opbrengst van de Zoomer Wantijrun komt ieder jaar ten goede aan de organisatie van de DrechtStadLoop en een lokaal goed doel. Vorig jaar was dit de Stichting voor Sara, dit jaar gaat de opbrengst naar Helianthus, centrum voor leven met en na kanker. Iedereen die zelf kanker heeft, of waarvan iemand in de naaste omgeving kanker heeft (gehad) kan zonder afspraak binnenlopen. Het inloophuis wordt gerund door vrijwilligers en is gevestigd aan de Singel 28 in Dordrecht.
Start van zomer
Zoomer Makelaardij is de drijvende kracht achter dit Dordtse event. Zoomer Makelaardij draagt sport een warm hart toe. Niet voor niets is hun filosofie ‘De beste start en finish in mooi wonen’. Edwin Zoomer, makelaar en eigenaar van Zoomer Makelaardij: “Op 1 april is de inschrijving voor de zevende editie van start gegaan en we verwachten voor dit jaar een recordaantal deelnemers. We hopen met de run weer een mooie start van de zomer te maken. Het is belangrijk om sport en sportieve events in Dordrecht mogelijk te maken. Bijzonder trots zijn wij op de Zoomer Wantijrun. Een mooie en gezellige zomeravondrun langs rivier Het Wantij met een lokaal goed doel. Dit doen wij met veel plezier vanuit een passie voor het hardlopen en als woonambassadeur van Dordrecht. Mooi om te zien dat de run inmiddels een vast plekje op de Dordtse hardloopkalender heeft veroverd en vorig jaar zelfs uitverkocht was.”
Wisselbokaal
Voor de vierde keer op rij zullen ook bedrijven in sportief opzicht de strijd met elkaar aangaan. Na Tobefound en twee keer op rij Medplus Fysiotherapie en Sport is de vraag natuurlijk wie de mooie beker dit jaar wint!
Inschrijven
Op www.zoomerwantijrun.nl kun je je inschrijven. Vorig jaar was de Zoomer Wantijrun uitverkocht dus wil je zeker zijn van een startbewijs, wees er dan op tijd bij.