DORDRECHT – Jan Everse en FC Dordrecht hebben een akkoord bereikt om nog een seizoen met elkaar verder te gaan.
Everse, die sinds 11 maart bij FC Dordrecht onder contract staat, wordt ook volgend seizoen bijgestaan door Gérard de Nooijer, Rogier Molhoek en Rody Hoegee. De Nooijer begint in mei aan zijn cursus Betaald Voetbal en zal vanaf seizoen 2016/2017 officieel als hoofdtrainer bij de Schapenkoppen worden aangesteld.
Ook Rogier Molhoek en Rody Hoegee blijven aan FC Dordrecht verbonden. Molhoek begint aan de cursus Oefenmeester 1 om zich zodoende te kunnen ontwikkelen tot coach betaald voetbal.
Technisch directeur Marco Boogers is erg blij met de contractverlengingen. “Fantastisch dat drie oud-voetballers, die jaren bij de club hebben gespeeld en die we zelf hebben opgeleid bij FC Dordrecht, de technische staf gaan vormen.”


