DORDRECHT – De meiden van sv Oranje Wit organiseren op zaterdag 18 juli een vriendinnenochtend. Meiden die al lid zijn mogen die dag vriendinnen, klasgenootjes, nichtjes of buurmeiden – en hun ouders – meenemen naar de vereniging om lekker samen te voetballen of mee te doen aan allerlei leuke spelletjes met een hoog wedstrijdgehalte. Er is zelfs een heus pannakampioenschap.
‘Ook als je niemand kent bij Oranje Wit en toch wilt kennismaken met voetbal, ben je van harte welkom om samen met je ouders een kijkje te komen nemen op de club. Leer de meiden kennen en maak nieuwe vriendinnen voor het leven. Na de vriendinnenochtend is er de mogelijkheid tot het volgen van open trainingen in de zomervakantie.’
Programma 18 juli: 09.00 uur verzamelen, 09.15 uur start spellen, 10.00 uur pauze, 10.15 uur hervatting spellen, 11.30 uur prijsuitreiking en traktatie 12.00 uur. Activiteiten: penaltyschieten, korte partijtjes, schieten met snelheidsmeter, verschieten, pannakampioenschap. Inschrijven kan via www.oranjewit.nl/teams/dames.


