DORDRECHT – Veertien oud-medewerkers van de Lycrafabriek van DuPont, die tussen 1977 en 1988 in de Dordtse vestiging van de chemische fabriek werkten, gaan maandag naar de kantonrechter. In de rechtbank aan de Steegoversloot komt eindelijk hun aanklacht aan de orde, dat zij zonder waarschuwing en zonder beschermende middelen met het ernstig giftige oplosmiddel DMAC gewerkt hebben. Zij wijten het feit dat zij doodgeboren kinderen kregen en/of onvruchtbaar werden, aan hun werk in de Dordtse fabriek.
De rechtszaak is maandag 9 mei om 9.00 uur en openbaar toegankelijk. De rechtbank aan de Steegoversloot heeft de hele dag ingeruimd voor de inhoudelijke behandeling van de zaak.
Lees het hele verhaal deze week in Dordt Centraal. De krant online lezen kan ook via www.dordtcentraal.nl, onder het kopje ‘Lees de krant online’.