DORDRECHT – De Dordtse hockeyclub DMHC kijkt terug op een mooi en succesvol seizoen. Er zijn maar liefst dertien kampioenen gehuldigd op de terp aan de Schenkeldijk: MB1, MD1, MD2, MD3, MD5, JB2, JB3, JB4, Dames 2, Dames Jong 1, Heren 2, Heren Veteranen A en Trimhockey Team 2. (Foto: André Pellis)
DMHC wil met de jeugd tot een van de best presterende clubs in de regio gaan behoren, in de driehoek Rotterdam, Gorinchem, Breda. Een sterke jeugd zal in de toekomst tenslotte de basis vormen voor het niveau van de eerste elftallen D1 en H1. De club doet dit door de beste trainers voor meerdere teams in te zetten, ook die spelen in lagere klassen en/of teams uit de jongste jeugd.
Een plan dat in combinatie met een nieuw waterveld het afgelopen jaar tot prachtige resultaten heeft geleid. Zo speelde Jongens D1 en A1 mee in de landelijke competitie voor junioren en behaalde Meisjes B1 het kampioenschap in de sub-topklasse. Het eerste damesteam promoveert naar de eerste klasse en Heren 1 handhaaft zich in de tweede klasse.