DORDRECHT-Koploper Heerjansdam maakte zaterdag in 2D even een pas op de plaats in en tegen Strijen. De Dammers gingen met 2-0 onderuit.Pelikaan deed het een stuk beter en pakte uit bij BVCB de volle buit: 1-2. Papendrecht behaalde een 2-2 puntendeling met Hellevoetsluis.
In 3C boekte ranglijstaanvoerder Drechtstrreek een benauwde 2-3 uitzege op Groote Lindt. Wieldrecht smaakte het zoet der overwinning door de 2-1 thuiswinst op SC Everstein.EBOH schoot aan de Schenkeldijk met scherp op tegenstander VVAC:5-1.
De stadsderby in de vierde klasse E tussen DFC en Dubbeldam kende eerst genoemde club als winnaar: 3-1.Bij rust kende het DFC van trainer Danny Sleegsrs reeds een 2-0 voorsprong. De eerste treffer kwam vanaf de elfmeterstip waarvandaan Rick van der Linde trefzeker was.Gokhan Sahit tekende voor de 2-0. Na de pauze kwam Dubbeldam terug tot 2-1 maar in de slotfase gooide DFC via Robin Matena echter de stadsderby met de 3-1 definitief in het slot.In het algemeen klassement volgt DFC koploper Willem II op drie punten, terwijl in de jacht op de tweede periodetitel de Reeweg Oostploeg aan de leiding gaat. GSCODS kende weinig geluk en zag het thuistreffen met Good Luck nipt verloren gaan: 0-1